Hudba pod hradbami – Letné koncerty v Hotel Belassi Bojnice

may, 2019

31may(may 31)19:0030aug(aug 30)19:00Hudba pod hradbami - Letné koncerty v Hotel Belassi BojniceHotel Belassi, Bojnice

Event Details

Kultúra a zvlášť hudba od nepamäti patrí k nášmu mestu. Som presvedčený, že aj grófka Františka Mária Pálfy – Khuen de Belassi, ktorej meno nesie hotel, organizovala koncerty na zámku. Koncerty na zámku boli však spojené so stretnutím blízkych ľudí. A aby sa hostia príjemne cítili, tak zámockí páni pripravili aj patričné pohostenie.

S podporou OOCR – región Horná Nitra – Bojnice sme sa rozhodli urobiť ďalší krok k výnimočnosti. Organizujeme sériu štyroch hudobných večerov s hudbou interpretov rôznych žánrov – od vážnej hudby cez gipsy jazz až po populárnu hudbu. Vyberali sme umelcov, ktorí sú nielen majstri hudby ale aj príjemní rozprávači, ktorí vás vedia potešiť slovom.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/Venue/104498/?idpartner=60
My však nechceme priniesť len ďalšiu kvalitnú hudbu. Chceme prostredníctvom hudby priniesť zážitok – príjemne strávený večer na ktorý tí, ktorí sa rozhodnú prísť budú dlhšie spomínať. Veď kombinácia výnimočného miesta, kvalitnej hudby a pohostinnosti nášho hotela má na to všetky predpoklady. Spolu s hudbou, prostredím a pohostením chceme aby ste strávili výnimočný večer s vašimi blízkymi a priateľmi. Chceme aby ste na takto strávený večer dlhšie spomínali.

Time

31. may, 19:00 - 30. august, 19:00

Location

Hotel Belassi, Bojnice

X