Apartmány Hradný Múr

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

182

Apartmány Hradný Múr sa nachádzajú v historickej časti mesta Bojnice, iba 200 m od Bojnického zámku. Stáročia starý kamenný múr je súčasťou komplexu. Neďaleko sa nachádza ZOO, termálne kúpalisko, kúpele, veľa dobrých reštaurácii a útulných kaviarní. Komplex sa skladá z troch samostatných apartmánov, historickej pivnice a veľkej upravenej záhrady.

Apartmány Hradný Múr

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Apartmány Hradný Múr sa nachádzajú v historickej časti mesta Bojnice, iba 200 m od Bojnického zámku. Stáročia starý kamenný múr je súčasťou komplexu.

Budova bola úplne rekonštruovaná v roku 2016 na základoch storočného rodinného domu a teraz ponúkame pre hostí moderné vybavenie a originálny dizajn. Severná stena budovy je tvorená starým kamenným múrom, ktorý udržuje teplo v zime a príjemný chlad v lete. Podieľa sa aj na naplnení izieb neopísateľnou zvláštnou atmosférou. Komplex sa skladá z troch samostatných apartmánov, historickej pivnice a veľkej upravenej záhrady. Za zmienku stojí aj krásny výhľad na zámok a okolie. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené kuchynskou linkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, sprchovacím kútom a WC.

Pre hostí ponúkame TV s plochou obrazovkou so satelitnými programami, bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovisko. Prízemné apartmány majú k dispozícii terasy. Apartmán v podkroví má klimatizáciu a balkón. K dispozícii su uteráky a posteľná bielizeň. Pivnica s polkruhovými klenbami Vás poteší v letných horúčavach príjemným chladom a romantickou atmosférou. Jednou z hlavných výhod našich apartmánov je blízkosť atrakcií v kľudnom prostredí.

Mapa

Kontakt

Adresa

Podzámocká 62/1, 972 01 Bojnice

Telefón

Tel: +421 908 044 773
WhatsApp:+421 908 044 773

Galéria
X