Biograf Restaurant

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

415

Biograf Restaurant v meste Bojnice má pre hostí k dispozícii 40 miest v interiéri a 60 miest na letnej terase. Radi sa dnes opäť hlásia k tradícii dobrého Starého kina v Bojniciach. Kvalitnou gastronómiou a organizovaním príjemných kultúrnych podujatí (napr. filmové premietania, letný medzinárodný jazz festival, výstavy umenia). Chceme nadviazať na slávnu históriu, ktorá tu dlhé roky existovala a na ktorú dodnes mnohí spomínajú.

Biograf Restaurant zdobia originálne dobové plagáty filmov i hercov, staré filmové premietačky, filmové kotúče a ďalšie historické artefakty súvisiace s filmovým remeslom.

V ponuke je aj denné menu.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Reštaurácia Biograf sídli v priestoroch prvého bojnického kina z minulého storočia v centre Starého mesta pod Bojnickým zámkom. Originálna atmosféra dýcha históriou tohto miesta a pripomína slávne časy veľkých hviezd strieborného plátna. Ponúka jedlá kvalitnej kuchyne, pripravené z čerstvých surovín, pričom recepty sú vždy niečím originálne. V letných mesiacoch si môžete posedieť na „starom bojnickom dvore“ vydláždenom pôvodnými originálnymi kamennými kockami (tzv. mačacími hlavami)… ako to bolo dobrým zvykom za čias nášho cisára pána, Františka Jozefa I. z rodu Habsburgovcov.

Mapa

Kontakt

Adresa

Hurbanovo námestie 42, Bojnice

Telefón

+421 908 657 254

Galéria
X