Bojnický dvor

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1605

Bojnický dvor svojou činnosťou rozšíril turistické možnosti na Hornej Nitre a zaradil sa medzi vyhľadávané atrakcie hneď od svojho vzniku v roku 2014. Neustále naše služby zdokonaľujeme a dopĺňame o nové trendy a nápady, aby sme čo najviac uspokojili potreby všetkých našich zákazníkov. Veríme, že u nás Vás vždy niečo nové zaujme a budete odchádzať spokojní.

Bojnický dvor má profesionálny tím manažérov, kuchárov a obsluhy, ktorý sa postará o zrealizovanie eventov rôznych štýlov. Vždy sa postará o vysokú úroveň a kvalitu poskytnutých služieb.

Záber činností našej spoločnosti je skutočne široký. Počas existencie sme dokázali zabezpečiť veľké množstvo spoločenských akcií rôzneho zamerania. Medzi najznámejšie patrí zabezpečenie festivalu Jánošíkové dni Terchová (8 ročníkov), Orange music summer festivaly, Silvester na Hlavnom námestí Bratislava, ale tiež množstvo eventov pre veľké slovenské a medzinárodné spoločnosti ako U.S.Steel Košice, Unipharma Prievidza, Provident Bratislava, VUB Bratislava, SCP Mondi Ružomberok, ECCO Martin, SES Tlmače, Bekaert Hlohovec, JCP Štúrovo, ENEL, KIA Žilina, SONY Nitra, Slovaktual Pravenec a mnoho ďalších.

Zoznam reštaúrácií v okolí.

 

Info

Medzi základné služby Bojnického dvora patrí reštaurácia (kapacita 250 miest) s tradičnou slovenskou kuchyňou doplnenou o medzinárodné špeciality. V areáli sa tiež nachádza domček s grilovanými špecialitami, kaviarnička, chalúpky ľudových remesiel, svadobný prístrešok, toalety. Celý areál je mimoriadne vhodný na organizáciu svadieb, osláv a eventov. V susedstve sa nachádza amfiteáter sokoliarov (kapacita 600 miest na sedenie), ktorí ponúkajú dobové vystúpenia a rôzne programy pre zákazníkov. Bojnický dvor je každoročne otvorený od konca marca do konca októbra

Mapa

Kontakt

Adresa

Zámok a okolie 2, 972 01 Bojnice

OTVÁRACIE HODINY

pondelok až nedeľa 10:00 – 18:00

Počas letných prázdnin do 20:00

Telefón

+421 948 911 118

Galéria
X