Ďialková cyklomagistrála

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1557

Ďialková cyklomagistrála na Hornej Nitre s názvom Hornonitrianska cyklomagistrála začína štartom pri prameni rieky Nitry na Kľaku, vedie cez obce i Bojnice až do cieľa Žabokreky nad Nitrou. Usmernenie budúceho rozvoja cyklodopravy a cykloturistiky na území Trenčianskeho kraja v období rokov 2016 až 2030 je hlavnou úlohou dokumentu Stratégia využitia potenciálu Trenčianskeho samosprávneho kraja pre rozvoj cyklistickej infraštruktúry.

Čítajte viac: https://myhornanitra.sme.sk/c/20231451/kraj-ma-cyklostrategiu-mesta-a-obce-ju-mozu-pripomienkovat.html

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

019 – Hornonitrianska cyklomagistrála

Chvojnica – Poruba – Kanianka – Bojnice – Opatovce nad Nitrou – Koš – Nováky – Kamenec pod Vtáčnikom – Bystričany – Čereňany – Oslany – Malé Uherce – Partizánske – Žabokreky nad Nitrou.

Červeno značená cyklotrasa vedie takmer celá územím okresu. Začína pri prameni rieky Nitry, pokračuje po štátnej ceste č. 64 do Kľačna a Nitrianskeho Pravnia. Tam sa stáča doprava prechádza obcami Chvojnica, Poruba, Kanianka do Bojníc. Odtial pokračujeuvedenými obcami prechádza územie okresu po štátnej ceste do obce Oslany. Pokračuje popri štátnej ceste na Partizánske, prechádza cez Malé Uherce a v zákrute za kostolom odbočuje vľavo. Cez sídlisko Šípok v Partizánskom pokračuje po hrádzi až k mostu pri kostole. Po pravom brehu rieky pokračuje k sútoku Nitry a Nitrice. Cez železničné priecestie prichádza do časti Veľké Bielice. Po štátnej ceste pokračuje cez Malé Bielice do obce Žabokreky nad Nitrou, kde končí.

Mapa

Galéria
X