Dom ilúzií Bojnice – múzeum vizuálneho umenia

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

4095

Dom ilúzií Bojnice

Dom ilúzií je múzeum a galéria zameraná na optické ilúzie, trick-artové umenie a moderné formy zobrazovania reality. Nachádza sa priamo na námestí v rozprávkovom mestečku Bojnice, neďaleko Bojnického zámku, ktorý patrí medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie zámky na Slovensku.

V Dome ilúzií môžete vďaka interaktívnej expozícii objavovať a poznávať, ako fungujú naše zmysly pri vnímaní optických ilúzií. Nájdete u nás trick-artové maľby tematicky zamerané na bojnické legendy, meniace sa obrazy (tzv. lentikulárne obrazy), obrazy s moaré efektom a zoznámite sa aj s rozšírenou realitou. Odporúčame navštíviť novootvorený Dom ilúzií Bojnice.

poskytnutie informácií

Info

Viete, že máte rozšírenú realitu takmer stále vo svojom vrecku? Veríte, že nie všetko je presne také, ako to naozaj vyzerá? Je náš mozog dokonalý, alebo nás rád klame? Či už ste malí či veľkí, v Dome ilúzií si prídete na svoje. Umenie na každom rohu, interaktívne a zábavné exponáty sú zárukou skvelého zážitku a nových vedomostí. Okrem toho, že sa zabavíte, dozviete sa všeličo nové zo sveta umenia, technológií a odnesiete si množstvo vydarených fotografií, ktoré zaručene ohúria vašich priateľov.

Múzeum optických ilúzií a optických klamov je priamo v Bojniciach. Príďte si vyskúšať rozšírenú realitu, laserové bludisko, 3D umenie, optické klamy a ilúzie a mnoho ďalšieho.

Projekt je podporený Ministerstvom dopravy a výstavby SR. 

Mapa

Kontakt

Adresa

Hurbanovo námestie 5/7, Bojnice

Telefón

+421 46 370 00 20

Galéria
X