Galéria RegionArt, Prievidza

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1649

Galéria RegionArt Prievidza v regióne hornej Nitry pôsobí ako nová galéria. Verejnosti a záujemcom o umenie od apríla 2008 predstavila už množstvo výstav – približne každý mesiac tak mení obsah svojich panelov a vitrín, na ktorých sa striedajú maľby, grafiky, ilustrácie, fotografie i diela tradičného umenia. Je galériou regionálnej kultúrnej inštitúcie – Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi – z čoho vyplýva jej prioritná orientácia na regionálnych autorov, avšak nielen na nich.

Tí, ktorí do nej zavítali, boli príjemne prekvapení jej atraktívnym a reprezentatívnym priestorom. Galéria RegionArt Prievidza má presklený vchod i oblúk, ktorý do nej „púšťa“ svetlo zhora dotvára svetelnú scénu a lúče slnka počas dňa dopĺňajú farby celého viditeľného spektra.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Moderná galéria ponúka každý mesiac v roku pestrý kultúrny program. Drží sa hesla: „Galéria je chrám umenia, do ktorého sa oplatí vstúpiť pre povznesenie mysle a inšpiráciu nášho sveta.“ V tomto duchu dáva široký priestor rôznym žánrom umenia, od vynikajúcej výstavy obrazov po bravúrny jazzový koncert… Takže – ráčte vstúpiť do chrámu, kde opäť nabijete svoje baterky duše.

Mapa

Kontakt

Adresa

Záhradnícka 19, Prievidza

Telefón

+421 46 512 18 10

Galéria
X