Golf Club Scotland

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1352

Golf Club Scotland sa nachádza pri Prievidzi v obci Sebedražie.  Podhorské 9-jamkové ihrisko s prvkami škótskeho golfu. Objavte s nami golfovú hru pre celú rodinu. Nájdete nás v príjemnom podhorskom prostredí v Sebedraží pri Prievidzi.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Poniektorí vnímajú golf s nádychom zábavky pre snobov. Aký omyl! Budete prekvapení, že golfová hra na zelenej tráve je nielen finančne, ale aj vekovo dostupnou a veľmi príjemnou zábavou takmer pre každého – ako v Škótsku, kolíske golfu a množstva tzv. „public“ ihrísk pre širokú verejnosť. Túto filozofiu golfu pre všetkých objavíte v golfovom tréningovom centre škótskeho typu v Sebedraží. S inštruktorom sa ponoríte do „grífov“ hry a za chvíľu začnete hovoriť jazykom golfistov, takže slová ako driving range, green, chipping, putting sa stanú súčasťou Vášho slovníka.

Výnimočný areál vznikol v spolupráci s najstarším ihriskom golfu na svete v škótskom Musselburghu, jeho návrh vypracoval vynikajúci svetový dizajnér Škót Tom Mackenzie, známy citom pre spájanie moderného golfu s pôvabom ľudskou rukou čo najmenej upravenej prírody. Čo Vás tu čaká? V nádhernom prostredí horskej krajiny plne vybavené tréningové centrum s najvyššou kvalitou hracích povrchov, kde zažijete všetky typy situácií, s ktorými sa pri golfe môžete stretnúť.

Vyskúšajte golfovú školu pre začiatočníkov, 6-jamkovú akadémiu s parom 3, ktorá vďaka svojej polohe v kopcovitom teréne preverí zručnosti začínajúcich i skúsenejších hráčov, klasický driving range, chipping a putting green. Raritou je na Slovensku jedinečný, výrazne tvarovaný High Tatra putting green s rozlohou 1.400 m2, obdoba známeho Himmalaya greenu blízko Old Course v St. Andrews v Škótsku. Po dni strávenom v tejto prírodnej oáze relaxu sa Vám ľahko môže stať, že golfovej vášni prepadne aj Vaše srdce – navždy.

Mapa

Kontakt

Adresa

Priehon 769, Sebedražie

Telefón

+421 910 903 183

Galéria
X