Horský hotel Remata

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

2010

Horský hotel Remata ponúka hosťom širokú paletu služieb, ktoré vyplnia Váš voľný čas. Atrakcie hotela si užijú nie len dospelí ale aj detičky. Počas celého roka je pre hostí otvorené Bowlingové centrum s bowling barom. K dispozícii sú okrem dvoch bowlingových dráh aj biliard, stolný futbal, šípky, air hockey a plne vybavený detský kútik s hotelovým maskotom Bralkom. Bowlingové centrum je zároveň ideálnym miestom pre firemnú diskotéku či karaoke.

Horský hotel Remata počas slnečných dní má k dispozícii viacero detských atrakcií ako aj širokú ponuku športového vyžitia. Pieskoviská, preliezačky, hojdačky, tenisový kurt s umelou trávou, dva stolnotenisové stoly, nohejbalové ihrisko, volejbal, squash, a mnoho ďalších služieb si môžete vychutnať priamo v hoteli.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Wellness hotel Remata  patrí medzi najmodernejší horský hotel  v oblasti Hornej Nitry a ponúka komfort pre rodinnú dovolenku, kongresové či teambuildingové firemné akcie ako aj detské tábory, školské výlety či lyžiarske výcviky. Wellness hotel bol kompletne zrekonštruovaný a momentálne ponúka 110 lôžok v hotelovej časti, 30 lôžok v apartmánových domoch a 48 lôžok v zrekonštruovanej turistickej ubytovni. Kongresové centrum hotela s troma školiacimi miestnosťami ponúka celkovú kapacitu 180 osôb. Reštaurácia, nočný bar,  bowling bar či gril sedenie ponúkajú výborné alternatívy na strávenie príjemných chvíľ, posedenia či zábavu. Moderné wellness centrum s vnútorným bazénom, saunovým svetom, vonkajší vyhrievaný krytý bazén, detský bazén, ako aj široká ponuka športových aktivít ako bowling, tenis či squash sú základom pre relax a oddych. 

Wellness centrum hotela Remata Vám prináša dokonalý oddych a relax. Vnútorný bazén s protiprúdom, saunový svet s parnou, fínskou a infra saunou, či široká ponuka masáží Vám zabezpečia príjemne strávené chvíle počas Vášho pobytu. Počas letných mesiacov dopĺňa wellness služby nový vonkajší vyhrievaný bazén (15 x 9m) s možnosťou prekrytia počas nepriaznivého počasia. Detský bazén s hĺbkou vody 30 cm ocenia hlavne rodiny s deťmi.

Kongres – wellness hotel Remata je svojou polohou uprostred Slovenska  ideálnym miestom pre usporiadanie rôznych kongresov, firemných akcií, teambuildingov a eventov. Horská poloha 4 km od hlavného ťahu medzi Prievidzou a Žiarom nad Hronom je ako stvorená pre Vašich zamestnancov či obchodných partnerov. Zároveň vďaka bohatým skúsenostiam, dokonalému technickému ako aj priestorovému vybaveniu Vám ponúkame široké možnosti pre Váš kongres či event. Okolitá príroda zas spĺňa všetky predpoklady pre teambuidlingové aktivity rôzneho charakteru. 

Mapa

Kontakt

Adresa

Morovnianska 465/3, Ráztočno

Telefón

+421 46 547 02 26

Galéria
X