Hotel pod Zámkom

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

888

Hotel pod Zámkom je všestranne zameraný a vhodný pre rodiny s deťmi, zamilované páry či biznis klientelu. Priestory hotela sú ideálne pre váš kongres, firemný event, svadbu, oslavu či rodinný obed. Súčasťou hotela je wellness centrum, hotelový Lobby bar #1 či originálny Cocktail bar #1 s jedinečnými drinkami. V Hoteli pod Zámkom nájdete pod jednou strechou všetko, čo potrebujete k dokonalej dovolenke či úspešnému biznisu.

Hotel pod Zámkom je v srdci čarovných Bojníc, rozprávková atmosféra pod Bojnickým zámkom, jedinečné momenty, na ktoré nikdy nezabudnete. To všetko je len zlomok toho, čo na vás čaká.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Favorit v destinácii – Hotel pod Zámkom sa nachádza priamo pod Bojnickým zámkom a iba 400 metrov od zoologickej záhrady. Ponúka wellness centrum so saunou, vírivkou, bazénom a fitnescentrom, ktoré môžete využívať zdarma. V celej budove je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Svoje auto si môžete zaparkovať priamo na mieste zdarma. Jedlá si vychutnajte v reštaurácii s terasou. Všetky izby v Hoteli pod Zámkom sú vybavené pohovkou, satelitnou TV a minibarom. Nechýba v nich kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou. Každé ráno sa môžete tešiť na raňajkový bufet. V reštaurácii sa podávajú pokrmy tradičnej slovenskej kuchyne s miestnymi produktami i jedlá medzinárodnej kuchyne. Na pohárik obľúbeného nápoja zájdite do baru, kde si tiež môžete zahrať biliard a bowling.

Mapa

Kontakt

Adresa

Hurbanovo námestie 2, Bojnice

Telefón

+421 46 5185 100

Galéria
X