Jazda na koni

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

44506

Jazda na koni je dnes, v čase zhonu a uponáhľaného života, kedy človek hľadá viac ako kedykoľvek predtým pretrhnutý kontakt s prírodou veľmi vyhľadávaná. Snáď jedným z najpríjemnejších spôsobov, ako znovuobjaviť nádherný svet prírody, je z konského chrbta. A to platí pre všetkých bez rozdielu veku. Jazda na koni je dôležitá pre našu chrbticu.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Hipocentrum Majer

Jazdecký klub a Hipocentrum sa nachádza priamo v Bojniciach nad kúpeľmi. Hipocentrum ponúka výuku jazdy na koni, výuku jazdy pre zdravotne postihnutých, kočiarovú službu, ustajnenie koní.

Jazdecký klub Hipo Mačov, Diviaky nad Nitricou – časť Mačov

V jazdeckom klube, ktorý sa nachádza na konci obce v pokojnom horskom prostredí širokej Rudnianskej doliny, na Vás čaká 6 týchto elegantných a citlivých zvierat. Areál je určený pre začiatočníkov i skúsených jazdcov, proste pre celú rodinu. Na osedlaných tátošoch si môžete zajazdiť v cvičnej ohrade a trénovať základy jazdenia, pokročilí sa pod vedením skúseného inštruktora prebehnú po okolitých lúkach, lesoch a kopcoch, kde si vychutnáte krásny výhľad do diaľok a svieži čerstvý vzduch. Ak náhodou zazriete na svahu stádo pasúcich sa danielov, zrak Vás neklame – ste v ozajstnej prírode. Majitelia jazdeckého klubu organizujú počas roka rôzne podujatia v rámci zachovania tradičných ľudových zvykov vidieckeho života.

Monty Ranč, Nitrianske Pravno – časť Vyšehradné

Aké to je, cválať krajinou na chrbte nádherného koňa s vetrom vo vlasoch? Tento báječný pocit zažijete na Monty Ranči v podhorskej obci Vyšehradné (časť Nitrianskeho Pravna). Ranč je ukrytý v peknom prírodnom údolí, len 16 km od mesta Bojnice, ktoré je centrom cestovného ruchu regiónu Hornej Nitry. V širokej ponuke služieb a aktivít nájdete prenájom koní pre skúsených jazdcov, jazdu na koni pre začiatočníkov, vychádzky do prírody v sedle koňa, westernový štýl jazdy, viacdňové výlety na koni do prírody, letné tábory na koni pre deti, víkendové pobyty pre rodičov s deťmi aj pre skupiny, kurzy jazdeckého výcviku pre začiatočníkov. Pokiaľ vyrazíte s koníkom do okolitej prírody, v krásnej prírodnej scenérii môžete stretnúť jeleniu i srnčiu zver.

Mapa

Kontakt

Adresa

Hipocentrum Majer
Kúpeľná 1707/47, Bojnice
Hipo Mačov
Diviaky nad Nitricou – časť Mačov
Monty Ranč
Nitrianske Pravno – časť Vyšehradné 885/32

Telefón

Hipocentrum Majer
+421 907 480 508
Hipo Mačov
+421 905 805 614
Monty Ranč
+421 905 454 508

E-mail

Hipocentrum Majer
majerbojnice@gmail.com
Hipo Mačov

Monty Ranč
info@montyranc.sk

Web

Hipocentrum Majer
www.majerbojnice.webnode.sk
Hipo Mačov
www.hipomacov.sk
Monty Ranč
www.montyranc.sk

Galéria
X