Mysterium escape room

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

93892
Info

Tajomné, mystické, logické no zábavné aktivity v Bojniciach? V Mysteriu si vyberiete.

Mysterium v Bojniciach vám predstavuje zábavné logické hry pre skupinky rôzneho veku. Únikové hry – alebo escape rooms – Mysterium prinieslo do Bojníc a do celej Hornej Nitry ako prvé pár rokov dozadu, a vďaka tomu sú už naše hry časom aj hráčmi osvedčenou zabehnutou atrakciou. Čaká tu na vás mystika, tajomno, zábava a zbieranie netradičných zážitkov. 

Keď k nám zavítate, zistíte, že možnosti hrať sú rôzne. Mysterium ponúka 3 vnútorné únikové hry (escape room) a 2 vonkajšie únikové hry (vonkajšie escape game). Všetky hry sú inšpirované historickými témami.

Vyberte si typ hry a tému, ktorá vás baví a zaujíma a zbierajte v Bojniciach netradičné zážitky!

V Bojniciach máte teraz možnosť cestovať v čase! Zažite tajomné obdobie alchýmie, stredoveké mestečko Bojnice či atmosféru salónikov z minulého storočia… Všetko skrz únikové hry z dielne Mysteria. 
Prezentačné video hier si môžete pozrieť tu:

Otváracie hodiny

Počas školského roka sú vnútorné hry otvorené od piatku do nedele. Iný deň v týždni po dohode. Počas letných prázdnin a sviatkov sme otvorení celodenne. 

Pre hranie vnútornej únikovej hry si stačí vybrať a rezervovať preferovaný termín cez rezervačný systém na webových stránkach www.mysterium.sk.

Na vonkajšie hry nie je potreba si rezervovať termín, hrať môžete, kedy vám to vyhovuje. U hry William Brown je jediné obmedzenie – otváracia doba kaviarne Moja šálka kávy, kde táto hra začína a súčasne odporúčame hru hrať za svetla.

Mapa

Kontakt

Adresa

Hurbanovo námestie 49 a 
Hviezdoslavova 61, Bojnice

Telefón

+421 904 323 399

Galéria
X