Mysterium escape room

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

91228

Mysterium escape room alebo úniková izba. Princíp hry spočíva v tom, že sa v tíme snažíte v časovom limite zvládnuť nástrahy hry a dopracovať sa k úspešnému záveru, často východu z miestnosti. V Mysteriu máme momentálne k dispozícii 2 vnútorné a 2 vonkajšie únikové hry v obmenách – či už jazykových alebo úrovňových, aby si ich mohla zahrať čo najširšia škála záujemcov. Všetky hry majú historický kontext.

Na vnútorné hry – Alchymista a Rád modrej ruže – je potrebné si spraviť rezerváciu vopred. U vonkajších hier je termín hry len na vás, rezervácia nie je potrebná. Rezervujte si hru online.

Mysterium escape room založili spoluautorky Ľudka a Janka.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Bojnické námestie skrýva neodhalené tajomstvo dávneho alchymistu. Skúste ho odhaliť! V októbri bola na námestí v budove meštianskeho domu (oproti turisticko-informačnej kancelárii) otvorená nová zábavná a logická hra pre 3-6 členné tímy, tzv. „escape room“. O čom to je? Máte 60 minút na to, aby ste sa dostali z uzamknutej miestnosti. Von vás dostane len hľadanie symbolov, kľúčov, kódov a správne odhalenie skrytých indícií… K hre nie je potrebné mať faktografické znalosti. Nezaváži ani reč, ktorou účastníci hovoria. Každý alchymista mal svoje tajné poznatky, ktoré zaznamenával v skrytých symboloch a heslách. Ak odhalíte, čo skrýval práve ten bojnický, dostanete sa z miestnosti von. Nová voľnočasová aktivita prináša zábavu aj nové zážitky, no a trošku rozprúdi aj mozgové závity. Už desiatky ľudí si odskúšalo, že hodina niekedy uteká naozaj rýchlo. Príďte sa zabaviť s kamarátmi, rodinou či kolegami z práce. Hra je tiež skvelým námetom na darček či teambuildingovú aktivitu! Hrať sa dá denne. Svoj termín je treba si rezervovať vopred.

Mapa

Kontakt

Adresa

Hurbanovo námestie 49
Bojnice

Telefón

+421 903 502 432
+421 904 817 424

Galéria
X