Skiarena Fačkovské sedlo Kľak

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

2316

Skiarena Fačkovské sedlo Kľak je v nádhernom prostredí sedla medzi pohoriami Malá Fatra a Strážovské vrchy je ideálnym miesto, kde pookreje vaša duša a naberiete nové sily.
Celoročne krásna príroda s množstvom nádherných zákutí, lesných chodníkov prevoňaných ihličím a majestátnych vrchov sa stala domovom príjemného strediska so širokou ponukou služieb pre turistov, lyžiarov, rodiny, kolektívy i business klientov.
Bohatý výber turistických chodníkov, výborné zjazdovky, chutná ponuka poctivých jedál, komfortné ubytovanie v štýlovej drevenici i cenovo dostupný nocľah v horskom hoteli, profesionálne služby a osobný prístup robia zo Skiareny Fačkovské sedlo ideálne miesto na oddych, ktorý si zaslúžite.
Aktuálne počasie v Skiarene Fačkovské sedlo je monitorované na stránke Ski info.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Skiarena Fačkovské sedlo sa nachádza v horskom sedle, ktoré tvorí prirodzenú hranicu medzi pohoriami Malá Fatra na severovýchode a Strážovské vrchy na juhozápade. Skiarena zodpovedne využíva bohatstvo okolitej prírody a vytvára nadstavbu prostredníctvom budovania kvalitného zázemia a poskytovania profesionálnych služieb.

Skiarena Fačkovské sedlo je športové stredisko s komplexnými hotelovo-gastronomickými službami a športovým servisom. V stredisku pod vrcholom Kľak sa nachádza štýlová reštaurácia v drevenom zrube so širokou ponukou jedál domácej kuchyne. Vonkajšie terasy ponúkajú príležitosť vychutnať si slovenské špeciality pri pohľade na malebnú scenériu sedla. Priamo v štýlovom drevenom zrube sa nachádzajú komfortné apartmány poskytujúce pocit pohodlia a domova.

Priamo v areáli Fačkovského sedla cca 50 m od koliby salaša sa nachádza Horský hotel Kľak s kapacitou 50 lôžok. K dispozícii sú dvojposteľové, trojposteľové izby a apartmán. Izby sú v 2 kategóriách Standard menšie izby a kategória Superior rozlohou väčšie, priestrannejšie. Každá izba je vybavená wc, sprchovým kútom a farebným televízorom. Z niektorých izieb je krásny výhlad na pohorie Kľak.
Počas pobytu alebo po turistike, lyžovačke si môžete dopriať úžasný relax v novom útulnom wellness. Vo wellnesse zrelaxujete v troch saunách – suchej, parnej a bylinkovej, vyskúšať môžete vedro odvahy alebo zážitkovú sprchu a rozjímať budete vo veľkej vírivke. Pri jasnom počasí sa Vám naskytne krásna panoráma na vrch Kľak. Odpočinúť si môžete v útulnom tepidáriu s relaxačnou hudbou a anatomicky tvarovanými ležadlami. Tento priestor Vám ponúka dostatočný čas na relax a odbúranie stresu. Svoje svaly si môžete pretiahnuť v novom fitness centre.

Firemní klienti, účastníci školení či športových sústredení, ocenia kompletne vybavenú školiacu miestnosť pre 30 – 40 osôb s možnosťou využitia audiovizuálnej techniky.
Hotel Kľak ponúka stravovanie vo forme polpenzie v jedálni priamo v horskom hoteli. K dispozícii je i denný bar s letnou terasou. Na spoločenské posedenia je určený aj poľovnícky salónik s krbom disponujúci kapacitou 30 miest alebo vonkajšie ohnisko s grilom, dreveným altánkom a posedením.
Horský hotel v prírode je výborným miestom pre firemné akcie, školenia, oslavy či menšie svadby. Cenovo dostupné ubytovanie ocenia účastníci lyžiarskych kurzov, školy v prírode či rodinných lyžovačiek.

Horský hotel vo Fačkovskom sedle s výhľadom na Kľak disponuje vlastným parkoviskom a požičovňou horských bicyklov. Areál dopĺňajú drevené detské ihriská s množstvom atrakcií, mini zoo s domácimi zvieratami. Stredisko okrem primárnej ponuky prináša aj doplnkové služby. Školským kolektívom poskytuje kompletné zabezpečenie výchovno-vzdelávacích a športových aktivít v lone prírody. Firmám ponúka teambuildingové aktivity, firemné ubytovanie, business posedenia i školenia. Športovci ocenia blízkosť zjazdoviek a turistických trás, požičovňu športového náradia, občerstvenie v zimnom bufete priamo pod kopcom ako aj relax v saune. Snúbenci s romantickou dušou a prírodou v srdci môžu v prežiť najkrajší deň svojho života v drevenej kolibe pod Kľakom, kde sa o nich a ich hostí postará profesionálny personál. Rodiny s deťmi zaiste poteší zvýšená pozornosť, ktorú venujeme bezpečnosti ich detí. Široká verejnosť privíta možnosť zorganizovať rozličné druhy osláv a posedení bez starosti a námahy ďaleko od zhonu mesta.
Kolektív Skiareny Fačkovské sedlo už dlhé roky robí všetko preto, aby sa hostia strediska cítili príjemne a bezstarostne. Každodennou prácou posúvame kvalitu poskytovaných služieb bližšie k dokonalosti. Cieľom spoločnosti KLAK, s.r.o. je vytvoriť v prostredí Fačkovského sedla oázu pokoja, kde hostia nájdu pohodlie a odpočinok.

Mapa

Kontakt

Adresa

Fačkovské sedlo 146, Kľačno

Telefón

+421 918 397 949

Galéria
X