TOP CAFE kaviareň s výhľadom

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

2093
Info

Počas teplejších dní ponúka TOP Cafe posedenie na terase, ktorá lemuje vrchné poschodie. Vďaka tomu si vychutnáte pohľad na celú Prievidzu zo všetkých svetových strán. Výhľad na okolie mesta znásobuje ďalekohľad na terase. Ak ste niekedy chceli vidieť Bojnice ako na dlani, máte príležitosť. Priestory TOP Cafe sú nefajčiarske a na spodnom poschodí máme detský kútik.

K obľúbeným špecialitám kuchyne patria aj jedlá zo sumčeka afrického z chovu v Handlovej. Je to ryba plná skvelých paradoxov. Bohatá chuť, avšak vôňa mäsa je nevýrazná, takmer bez typického zápachu rybaciny. Poteší aj tých, ktorým ryby dodnes nevoňali. Veľmi šťavnaté pevné mäso s výbornou chuťou, skrátka intenzívny kulinársky zážitok. A navyše, takmer úplne bez kostí, vhodné aj pre tých najmenších jedákov! Žiadne toxíny, práve naopak! Vysoký obsah bielkovín, nenasýtených mastných kyselín, a vitamínu D pozitívne ovplyvňuje nielen naše srdce a líniu, ale aj náladu.

Z bohatej ponuky jedál si však vyberie každý, či je vegetarián alebo milovník domácich hamburgerov. Po výbornom jedle si pri káve môžete vychutnať rôzne dezerty, ktoré sa pripravujú priamo v TOP Cafe.

Komorná atmosféra TOP Cafe je ideálna pre slávnostnú večeru pri sviečkach, ktorá býva veľakrát tou pravou atmosférou pre zásnuby. Ak si objednáte stôl vopred za týmto účelom, nielenže vám ho štýlovo vyzdobíme, ale na stole vás už môže čakať šampanské. Pomôžu vám pripraviť jeden z vašich najdôležitejších momentov v živote tak, aby ste naň roky s láskou spomínali.

Počas rôznych sviatkov v roku pripravujeme aj tematické a rôzne iné akcie pre zákazníkov, ktoré môžete sledovať aj na FB stránke TOP cafe alebo na www.topcafe.sk/aktuality. Vždy budete mať prehľad o aktuálnom dianí v TOP Cafe. Jeho strategická poloha zabezpečí, že budete mať všade blízko – ako do centra Prievidze, tak do nákupných stredísk a do Bojníc.

Mapa

Kontakt

Adresa

Š. Králika 429/28, Prievidza

Telefón

+421 918 777 161

E-mail

topcafe@hbp.sk

Galéria
X