TOP CAFE kaviareň s výhľadom

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1370

TOP CAFE kaviareň s výhľadom je „oddych s hlavou v oblakoch“… Zažite výnimočný pohľad na panorámu Hornej Nitry z najvyššie položenej kaviarne v Prievidzi. Pripravíme pre vás posedenia s priateľmi, rodinou, obchodné rokovania, recepcie, prezentačné a školiace akcie. Top cafe nájdete na 8. poschodí vo Výškovej budove na Ulici Štefana Králika v Prievidzi. Vstup je z Bojnickej cesty cez platené parkovisko za budovou. Zákazníci kaviarne parkovné neplatia.

TOP CAFE kaviareň s výhľadom však ponúka nielen obľúbené špeciality, ale aj ľahké, zdravé a sezónne jedlá. Na uhasenie smädu teplé, chladené a miešané nápoje, čaje z čerstvej mäty a zázvoru a kvalitné druhy vín. Milovníci kávy ocenia bohatú ponuku rôznych druhov káv, vrátane bezkofeínových. K oddychu s kávičkou patrí aj výborný dezert, ktorý ulahodí vašej chuti. Príjemný personál vyjde v ústrety vašim želaniam a s profesionálnym prístupom sa postará o vašu pohodu.

Top cafe má bohaté skúsenosti s organizovaním firemných posedení, večierkov a spoločenských stretnutí. S obľubou sa tu stretávajú napríklad bývalí spolužiaci, ktorí v príjemnom prostredí spomínajú „na časy minulé“…  Nezabudli ani na našich najmenších. Deti sa vyšantia v detskom kútiku s hračkami a pre tých o čosi starších radi pripravia narodeninovú party. Zorganizujú vám i rodinnú oslavu tak, že sa budete cítiť ako doma.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Počas teplejších dní ponúka Top cafe posedenie na terase, ktorá lemuje vrchné poschodie. Vďaka tomu si vychutnáte pohľad na celú Prievidzu zo všetkých svetových strán. Výhľad na okolie mesta znásobuje ďalekohľad, ktorý je umiestnený na terase. Ak ste niekedy chceli vidieť Bojnice ako na dlani, máte príležitosť.

K obľúbeným špecialitám kuchyne patria aj jedlá zo sumčeka afrického z chovu v Handlovej. Je to ryba plná skvelých paradoxov. Bohatá chuť, avšak vôňa mäsa je nevýrazná, takmer bez typického zápachu rybaciny. Poteší aj tých, ktorým ryby dodnes nevoňali. Veľmi šťavnaté pevné mäso s výbornou chuťou, skrátka intenzívny kulinársky zážitok. A navyše, takmer úplne bez kostí, vhodné aj pre tých najmenších jedákov! Žiadne toxíny, práve naopak! Vysoký obsah bielkovín, nenasýtených mastných kyselín, a vitamínu D pozitívne ovplyvňuje nielen naše srdce a líniu, ale aj náladu.

Z bohatej ponuky jedál si však vyberie každý, či je vegetarián alebo milovník domácich hamburgerov. Po výbornom jedle si pri káve môžete vychutnať rôzne dezerty, ktoré sa pripravujú priamo v Top cafe.

Priestory v spodnej časti Top cafe sú nefajčiarske. Na poschodí kaviarne s reštauráciou sa nachádza aj časť pre fajčiarov. Vďaka tomu, že ide o najvyššie položenú kaviareň v Prievidzi, budete mať pri posedení pocit súkromia.

Komorná atmosféra Top cafe je ideálna pre slávnostnú večeru pri sviečkach, ktorá býva veľakrát tou pravou atmosférou pre zásnuby. Ak si objednáte stôl vopred za týmto účelom, nielenže vám ho štýlovo vyzdobíme, ale na stole vás už môže čakať šampanské. Pomôžu vám pripraviť jeden z vašich najdôležitejších momentov v živote tak, aby ste naň roky s láskou spomínali.

Počas rôznych sviatkov v roku pripravujeme aj tematické menu – napr. Valentín, MDŽ, MDD, Halloween, Vianoce či Silvester. Počas celého roka tiež pripravujú pre zákazníkov rôzne akcie, ktoré môžete sledovať aj na facebookovej a webovej stránke. Vždy budete mať prehľad o aktuálnom dianí v Top cafe.

Ak plánujete menšie školenie, či firemné posedenie, pripravia vám okrem menu aj zaujímavé coffee breaky s čerstvým domácim pečivom, ktoré sa vyrába priamo v našej kuchyni.

Stategická poloha Top cafe zabezpečí, že budete mať všade blízko – ako do centra Prievidze, tak do nákupných stredísk a do Bojníc.

Mapa

Kontakt

Adresa

Š. Králika 429/28, Prievidza

Telefón

+421 918 777 161

E-mail

topcafe@hbp.sk

Galéria
X