Rybníky a Grill Sebedražie

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1151

Rybníky a Grill Sebedražie je miesto keď Vás prepadne pocit, že aspoň na chvíľu potrebujete utiecť z civilizácie 21. storočia a opäť doplniť prázdne baterky omladzujúcou silou prameniacou z lona prírody. Váš útek by mal určite smerovať sem na Rybníky a Grill Sebedražie. Objavíte podstatu čistej energie ukrytej vo vode, kameni a dreve, útočisko pre unavených aj dobrodruhov.

Areál je otvorený cez letnú sezónu (otváracie hodiny – 9:00-22:00 hod). Súčasťou celého rezortu je aj originálne golfové ihrisko a tréningové centrum škótskeho typu Golf Course SEBEDRAŽIE, pod vedením Golf klub Bojnice.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Krištáľový horský potok napája sústavu jazier, jazierok a nádrží, v ktorých žijú rôzne sladkovodné ryby. Môžete tu otestovať svoje rybárske zručnosti a pokúsiť sa vyloviť poriadneho fúzatého sumca, nádherný veľký kus pstruha dúhového, mrštnú bojovnú šťuku i statného 15-kilového kapra. Vaše deti sa poľahky skamarátia s originálnymi preliezkami na hranie – megakrokodílom, morským koníkom, dravou pyraňou, vorvaňom či záhadným korytnákom. Všetky tieto nádherné potvory sú dielami popredných slovenských umelcov, ktorí v galérii pod holým nebom každoročne počas sochárskeho sympózia tvoria umelecké diela k potešeniu príchodzích. Vy sa zatiaľ natiahnete do mäkučkej trávy, kde Vás bude kúpať vo svojich lúčoch hrejivé slnko na oblohe.

Ak medzitým vyhladnete, v stroskotanej 30-metrov dlhej lodi pirátskeho kapitána Jacka hravo zaženiete hlad špecialitou podniku – čerstvo ugrilovaným pstruhom na drevenom uhlí a pravom bukovom dreve. Po výdatnom občerstvení si môžete odfúknuť pri megalitickom ohnisku, potom už hravo zvládnete 7 jamiek minigolfu, záhradného šachu, lustreľba… A pokiaľ ste nikdy nespali v prírode takmer pod holým nebom posiatym žiarivými hviezdami, čarovná „noc odvahy“ Vás čaká na miestach kde pôvodne stáli indiánske típí.

Mapa

Kontakt

Adresa

Priehon 769, Sebedražie

Telefón

+421 910 903 183

Galéria
X