Golfový klub Agama má najlepšiu Golfistku roka

Na Valentína 14.2. 2020 Slovenská golfová asociácia oceňovala v Trnave v hoteli Holiday Inn počas Plesu golfistov  Najlepších golfistov roka 2019.

Anika Bolčíková /HCP +3,5/  dala svojmu klubu ten najkrajší “ Valentínsky” darček, aký sme si mohli priať. Jednoznačne tento večer sa najčastejšie skloňovalo jej meno. Stala sa víťazkou hneď v dvoch kategóriách, v kategórii do 21 rokov / toto ocenenie získala aj minulý rok/, a k tomuto pribudlo TOP ocenenie a to – Najlepšia hráčka roka.
„Anika je členkou GK Agama od roku 2015. Všimol si ju môj manžel v Čechách, a hneď v nej videl obrovský potenciál, len nechápal jedno, že prečo taká ctižiadostivá a nádejná golfistka nie je v žiadnom golfovom klube na Slovensku. Po krátkej dobe jej GK Agama ponúkol členstvo a slovo dalo slovo a z Aniky sa stala riadna Aga-mačka 🙂 Zaujímavé je, že golfové ihrisko Agama bolo vôbec jej prvé golfové ihrisko, ktoré v  živote hrala, členstvo prišlo až o pár rokov neskôr.
U Aniky platí na 100%, že ako zaseješ tak zožneš, a tak nám bolo v tento deň nesmiernou cťou prebrať v jej mene tieto ceny. Anika je neskutočne pracovitá a ctižiadostivá, a jej hnacím motorom nie sú premotivovaní rodičia, ako to niekedy býva, ale jej húževnatosť a vytýčenosť si cieľa a hlavne dosiahnutie ho.
Napriek faktu, že rok 2019 bol pre Aniku veľmi náročný, mala zranenie, tiež si musela zvykať  na život v Amerike, taktiež  nastali u nej zmeny v systéme trénovania. To všetko si zažívala počas tohto roka, a napriek týmto všetkým faktom to takto “naparádu” dala.
X