Letná ponuka jedál – RS Púšť

Rekreačné stredisko Púšť v Prievidzi (smer Cígeľ) ponúka ubytovenia, oslavy a wellness

Ponuka služieb

Vhodné priestory a dlhoročné skúsenosti s organizovaním rôznych spoločenských príležitostí. Svadby, stužkové, firemné večere, plesy, rodinné oslavy, recepcie a rauty. Púšť – rekreačné stredisko je ideálne miesto pre firemné, rodinné a spoločenské akcie.

Relax a oddych

K telesnej pohode návštevníkov prispievajú tri druhy sáun – suchá, parná a infrasauna. Ponúkame aj širokú ponuku masáží podľa výberu klienta. Pre aktívnych klientov je k dispozícii tenisová hala s mäkkým povrchom a kvalitným osvetlením. Biliardový salónik a malé fitness centrum. Pre deti klientov je k dispozícii vonkajšie ihrisko, kde sa môžu do sýtosti vyšantiť na preliezkach a trampolíne. Za ihriskom sú k dispozícii ruské kolky a basketbalový koš. Vybudovali sme pre Vás petangové ihrisko a exteriérové „Človeče, nehnevaj sa“ 4 x 4 m. Sme presvedčení, že aj vďaka týmto možnostiam sa budete u nás cítiť veľmi dobre. Radi sa k nám vrátite, prípadne odporučíte návštevu nášho strediska aj svojim známym.

Ubytovanie v rekreačnom stredisku Púšť

Rekreačné stredisko Púšť ponúka ubytovanie dvoch typov. Menej nároční hostia môžu využiť ubytovanie v turistickej ubytovni. Väčší komfort a súkromie je k dispozícii v modernom dome, v dvoch dvojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom.

Prežite krásny čas v našom regióne Trenčín

X