Tandemové zoskoky

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

71854

Tandemové zoskoky športovým lietadlom zabezpečuje Aeroklub na letisku Prievidza tandemový zoskok aj pre jedného záujemcu.

Prečo nespojiť adrenalínový zážitok s romantikou v Bojniciach?

Na rozdiel od iných športových letísk na Slovensku, ktoré sa väčšinou nachádzajú na perifériách miest a obcí, naše letisko je situované v prekrásnej Hornonitrianskej kotline medzi Prievidzou a Bojnicami s jedinečným výhľadom na Bojnický zámok. Do centra Bojníc, ktoré sú jedným z najnavštevovanejších turistických centier na Slovensku, sa dostanete pešo za 15 minút. Tu môžete navštíviť už spomínaný Bojnický zámok s jeho atrakciami. Ďalej máte možnosť vidieť najväčšiu zoologickú záhradu v SR, zúčastniť sa vystúpenia skupiny historického šermu a sokoliarov na ich stálej scéne. Prípadne môžete navštíviť termálne kúpalisko Čajka alebo Kúpele Bojnice. V okolí Bojníc je množstvo cykloturistických a turistických trás. Odporúčame tandemové zoskoky.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Kto z nás občas nezatúži pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy, vidieť z výšky svoje mesto či obec a ich okolie? Čo sa vyrovná skvelému pocitu z ovládnutia „prázdneho priestoru“, výšok i z prekonania svojho strachu? Tí, čo to už zažili, sa za intenzívnymi zážitkami, ktoré obohacujú každodenný život o celkom nové myšlienky, pravidelne vracajú. Prekročte aj vy svoje zábrany, odpútajte sa od pevnej zeme a pozrite sa na svet z nadhľadu. Zistíte pri tom, že veci, ktoré sa vám „tam dolu“ javili ako neprekonateľné či veľmi dôležité, sa odrazu dostali na svoje miesto a vy ich po návrate z výšok zvládnete oveľa ľahšie. Podobné zážitky a pocity vám ponúkajú viaceré adrenalínové športy, ale žiaden z nich v takom krátkom čase a v takej intenzite ako športový parašutizmus. Jednou z možností, ako priamo prežiť skutočný voľný pád, je tandemový zoskok. Takýmto spôsobom môžete bezpečne zažiť na vlastnom tele najväčšie adrenalínové dobrodružstvo vo svojom živote, na ktoré nikdy nezabudnete. Všetku prácu pri zoskoku vykonáva tandempilot (inštruktor), zatiaľ čo si vy všetko spokojne vychutnávate.

Mapa

Kontakt

Adresa

Letisko Prievidza
Letisková 8, Prievidza

Telefón

+421 903 544 297

Galéria
X