Golf

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

52284

Golf v okolí mesta Prievidza a Bojnice ponúka jediné normované 9-jamkové golfové ihrisko v Trenčianskom kraji, vhodné nielen pre začiatočníkov, ale aj pokročilejších hráčov, nakoľko jamky nie sú dlhé, ale náročné na presnosť. Golfová škola pre začiatočníkov, 6-jamkovú akadémiu s parom 3, ktorá vďaka svojej polohe v kopcovitom teréne preverí zručnosti začínajúcich i skúsenejších hráčov.

Golf si zahráte v nádhernom prostredí horskej krajiny. Plne vybavené tréningové centrum s najvyššou kvalitou hracích povrchov, kde zažijete všetky typy situácií, s ktorými sa pri golfe môžete stretnúť. Po dni strávenom v tejto prírodnej oáze relaxu sa Vám ľahko môže stať, že golfovej vášni prepadne aj Vaše srdce – navždy.

GK Agama
GK Bojnice

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Agama Golf Klub, Koš
Ak zavítate do golfového areálu Agama, možno stretnete aj talizman tohto podniku, skutočného živého vodného draka – jaštera agamu, po ktorom dostal klub meno. Nie v každej rodine sú členovia golfisti na rovnakej úrovni, pokiaľ je to Váš prípad, určite sem zamierte, Agama je ušitá na mieru práve Vám. Svoje miesto tu nájde golfista (či už pokročilý, začiatočník alebo junior) a tiež ostatní členovia famílie. Strávite veľmi príjemný deň tichom prírodnom prostredí s nádherným výhľadom na okolitú hornatú krajinu. Ako bonus navyše si vychutnajte pohľad na Bojnický zámok, étericky krásnu romantickú stavbu, najkrajšiu na Slovensku.

Ďalej osvetlený driving range, putting green s možnosťou trénovania v ľubovoľnom čase (na loptičky slúži automat), golf bar so simulátorom Protee; výhľadom do okolitej krajiny. Trénovať môžete dlhé odpaly s neobmedzenou dĺžkou i krátke na rôzne terče. K dispozícii máte green a bunker, cvičný kruh na zlepšenie švihu, požičovňu všetkých druhov palíc aj špičkového trénera. Popri golfe Vám poslúži ihrisko na petangue, dva tenisové kurty, cvičné futbalové ihrisko, detské ihrisko i golfový obchod. K dlhšiemu pobytu sa môžete ubytovať v cca 600 metrov vzdialenom penzióne Golf. Nakoľko majitelia areálu milujú zvieratá, nebuďte prekvapení, keď tu okrem spomínanej agamy – talizmanu klubu, stretnete aj pštrosa Kariňa, kocúra Richarda a papagája Paťa.

Golf Club Scotland, Sebedražie pri Prievidzi
Poniektorí vnímajú golf s nádychom zábavky pre snobov. Aký omyl! Budete prekvapení, že golfová hra na zelenej tráve je nielen finančne, ale aj vekovo dostupnou a veľmi príjemnou zábavou takmer pre každého – ako v Škótsku, kolíske golfu a množstva tzv. „public“ ihrísk pre širokú verejnosť. Túto filozofiu golfu pre všetkých objavíte v golfovom tréningovom centre škótskeho typu v Sebedraží. S inštruktorom sa ponoríte do „grífov“ hry a za chvíľu začnete hovoriť jazykom golfistov, takže slová ako driving range, green, chipping, putting sa stanú súčasťou Vášho slovníka. Výnimočný areál vznikol v spolupráci s najstarším ihriskom golfu na svete v škótskom Musselburghu, jeho návrh vypracoval vynikajúci svetový dizajnér Škót Tom Mackenzie, známy citom pre spájanie moderného golfu s pôvabom ľudskou rukou čo najmenej upravenej prírody.

Mapa

Kontakt

Adresa

Agama Golf Klub
Nová 774/115, Koš

Golf Club Scotland
Priehon, Sebedražie

Telefón

Agama Golf Klub
+421 46 542 77 25

Golf Club Scotland
+421 903 217 776
+421 910 903 183
+421 905 841 757

E-mail

Agama Golf Klub
info@agamagolf.sk

Golf Club Scotland
smatana@gcsotland.sk

Web

Agama Golf Klub
www.agamagolf.sk

Golf Club Scotland
www.gcscotland.sk

Galéria
X