Cyklomapa Región Bojnice

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

2193

Cyklomapa Región Bojnice alebo aj pod dlhým názvom Cyklomapa Región HORNÁ NITRA-BOJNICE. Na stránke Vitajte cyklisti! nájdete certifikované turistické informácie a služby.

Cieľom certifikácie Vitajte cyklisti! je sieť turistických zariadení a služieb, ktoré sú prispôsobené potrebám cyklistov a tým podoporujú cykloturistiku na Slovensku. Certifikované zariadenia musia spĺňať niekoľko požiadaviek, ktoré uľahčujú návštevu a pobyt cyklistom, napríklad musia mať bezpečné miesto na odloženie bicykla, disponovať základným náradím, poskytovať informácie, potrebné pre cyklistu, umožniť umytie bicykla či pranie a sušenie oblečenia a pod.

Zažite aktivitu cyklomapa Región Bojnice pre vaše zdravie.

pripomienky a odkazy zanechajte na našom kontakte

Info

Hlavným cieľom Regiónu HORNÁ NITRA-BOJNICE, oblastnej organizácie cestovného ruchu je vytváranie podmienok pre zdravý a účelný pobyt turistov. S tým úzko súvisí aj ponuka pre pohyb na bicykli. Na Slovensku je vyznačených 8789 km cyklotrás, z toho v regióne hornej Nitry – okres Prievidza celkom 414 km. Pre cykloturistov RHNB vydala v roku 2015 novú maľovanú cylomapu. Maľovanú cyklomapu si vyžiadajate v TIK Prievidza a Infocentrum Bojnice.

Projekt OOCR RHNB financovaný z rozpočtovej kapitoly Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky v roku 2015.

Galéria
X