Meridiana Bojnice resort

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1101
Info

Rezort je unikátom vo svojom okolí. Jedinečná architektúra, kvalitné služby a komplexnosť areálu. Penzión s reštauráciou poskytujú delikátnu gastronómiu s vysoko komfortným ubytovaním v pokojnom prostredí. Zároveň sú ideálnym miestom na romantické svadby, noblesné plesy a iné veľkolepé spoločenské podujatia.

Penzión Meridiana ponúka jedinečné ubytovanie v Bojniciach, neďaleko centra kúpeľného mesta a Bojnického zámku. Jeho výhodou je dostupná lokalita, z ktorej sa jednoducho dostanete do centra Bojníc, aj do centra Prievidze. Ubytovacia kapacita penziónu predstavuje 72 pevných lôžok a 44 prísteliek, pre celkovo 116 osôb rozdelených v 23 moderných izbách, väčších De Luxe izbách, 7 apartmánoch a špeciálnom Sky Boxe. V areáli Resortu Meridiana Bojnice sa okrem penziónu nachádza aj reštaurácia, ktorá poskytuje pre ubytovaných hostí stravovanie podľa výberu počas celého dňa.

Wellness centrum ponúka relax v privátnej wellness zóne, k dispozícii sú fínska sauna, infrasauna, vonkajšie biojazierko. V mesiacoch jún, júl a august je pobyt vo fínskej saune možný až pri obsadení viac ako 6 osobami, alebo v prípade zakúpenia si súkromného wellness. V cene je zahrnutý uterák, deka a plachta, čaje, sóda.

Mapa

Kontakt

Adresa

Prievidzská cesta 55,
Bojnice

Telefón

+421 910 609 900

Galéria
X