Panský pivovar

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1840
Info

Panský pivovar Bojnice bol založený v roku 2016. Nachádza sa v Zlatej Pálffyho uličke na námestí v jednej z historických budov mesta Bojnice. Išlo o prvé kino v kúpeľnom meste. V súčasnosti sa tu varí skvelé lokálne pivo rôznych chutí. IPA tiež.

Prvé pivo sme uvarili v októbri 2017 a začali čapovať v decembri toho roku. Panský pivovar Bojnice má kapacitu varenia piva 1000hl ročne. Orientujeme sa hlavne na výrobu kvalitných ležiakov, ktoré tvoria našu stálu ponuku. Okrem spodne kvasených pív varíme aj horkejšie a silnejšie vrchne kvasené pivá. Tie sa tešia čoraz väčšej popularite. Všetko naše pivo je nefiltrované, nepasterizované, a tak si uchováva dôležité živiny. U nás sa podáva aj menu.

Panský pivovar je reštauračný remeselný pivovar priamo v centre mesta Bojnice, na Hurbanovom námestí. Je zriadený v priestoroch bývalej „Pálffyho koniarne“, ktorej múry dýchajú históriou. Reštaurácia dbá na kvalitu surovín, z ktorých sa pripravuje jedlo a uprednostňuje potraviny z malých slovenských fariem. Hostia vidia z reštaurácie priamo do varne pivovaru, ktorá sa nachádza za presklenou stenou. V ponuke je vždy pät druhov piva z vlastnej produkcie, ležiaky ako aj vrchne kvasené silnejšie špeciály. Pivo je nefiltrované a nepasterizované,a
​ tak si uchováva všetky dôležité živiny.​
Mapa

Kontakt

Adresa

Hurbanovo námestie 40,
972 01 Bojnice

Telefón

+421 908 735 975

Galéria
X