Penzión Maxim

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

1647
Info

Penzión Maxim Bojnice má v blízkosti tie najväčšie atrakcie mesta Bojnice, a to Bojnický zámok, ZOO Bojnice, termálne kúpele či vyhliadka.​ Po dni plnom atrakcií si môžete oddýchnuť v našom wellness. Náš penzión sa nachádza v tichej lokalite mesta Bojníc, v krásnej prírode. Zaparkovať môžete na jednom z našich bezplatných parkovísk. Či je leto, či zima – otvorení sme celoročne. Penzión Maxim Bojnice má možnosť online rezervácie ubytovania práve na tomto odkaze.

Nachádza sa u nás aj spoločenská miestnosť, ktorá môže byť využitá na rôzne účely ako sú organizovanie školení, firemných osláv, rodinných osláv a spoločenských udalostí.

V Penzióne Maxim je pri riadení kvality využívaný manažérsky systém orientovaný na zákazníka TQM – Total Quality Management. Podieľajú sa na ňom všetci zamestnanci penziónu a jeho cieľom je dosiahnutie dlhodobej spokojnosti zákazníkov s ponúkanými službami penziónu.

Penzión nájdete v tichej rekreačnej štvrti mesta v prírodnom prostredí. Do historického centra k Bojnickému zámku, do Múzea praveku, ZOO či na kúpalisko Čajka sa dostanete príjemnou prechádzkou. Kapacita ubytovania je 52 lôžok a 4 prísteľky, v každej izbe sa nachádza sociálne zariadenie, sprchový kút, TV a internet (v celom objekte), niektoré izby sú vybavené minikuchynkou. K dispozícii sú aj priestory vhodné pre firemné podujatia, rodinné oslavy a svadby s kapacitou cca 65 až 80 hostí.

Mapa

Kontakt

Adresa

Rekreačná 1485, Bojnice

Telefón

+421 46 5412 973
+421 905 315 009

Galéria
X