Penzión Termal

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

2289
Info

Penzión Termal Bojnice je hneď pri vstupe do Bojnických kúpeľov. Nechajte sa prekvapiť kvalitou ubytovania, stravovania a služieb, ktoré Vám poskytneme v Penzióne Termal v Bojniciach. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Reštaurácia penziónu má kapacitu 35 miest na sedenie a slúži okrem podávania stravy návštevníkom penziónu aj ako vhodné miesto na organizovanie osláv, malých svadieb, školení alebo aj len ako príjemné miesto na posedenie s priateľmi.

Reštaurácia situovaná v strede ZOO v Bojniciach (pri kengurách). Má 150 miest na sedenie a každý deň cez letnú sezónu pre Vás pripravuje čerstvé jedlá. Vašim deťom ponúkame priamo v tesnej blízkosti reštaurácie detské atrakcie (kolotoč, skákací hrad, šmýkačky).

Ak potrebujete prestravovať Vašu skupinu a nechcete strácať čas presúvaním sa zo ZOO do inej reštaurácie, pripravíme pre skupiny stravu podľa Vašich požiadaviek. Pre objednanie skupín nás prosím kontaktujte na: 0905 452 449 alebo cez web.

Penzión Termal sa nachádza v priamom susedstve bojnických kúpeľov s možnosťou využitia mnohých relaxačných a kúpeľných služieb. Ubytovanie poskytujeme v Bojniciach od roku 2007 pričom v roku 2015 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Penzión pozostáva zo 9 dvojlôžkových izieb, 7 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, 4 apartmánov a 1 dvojlôžkovej bezbariérovej izby s príslušným vybavením. Celková kapacita penziónu je 46 osôb bez prístelok. Všetky izby sú vybavené TV, mini barom, free wifi, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC. Apartmány pozostávajú zo samostatnej spálne, obývacej izby a kúpeľne so sprchovacím kútom, v prípade apartmánu De luxe je kúpeľňa vybavená vaňou. V ubytovacej časti sa nachádza aj spoločenská miestnosť, ktorú môžu hostia kedykoľvek využiť. V penzióne sa nachádza aj raňajková miestnosť, v ktorej sa podávajú raňajky pre našich ubytovaných hostí formou švédskych stolov. Miestnosť je využívaná aj na rôzne semináre a školenia do maximálne 30 osôb. Táto miestnosť je vybavená klimatizáciu a data projektorom.

Mapa

Kontakt

Adresa

Kúpeľná 8, Bojnice

Telefón

+421 949 112 675
+421 905 452 449

Galéria
X