Rekreačné stredisko Púšť

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

2830
Info

Rekreačné stredisko Púšť je vzdialené od centra Prievidze cca 4 km v tichom lesnom prostredí, ktoré ponúka oddych, šport a rekreáciu, ale má aj vhodné podmienky na firemné podujatia, svadobné hostiny, rodinné akcie, priateľské posedenia, plesy, školenia, semináre, stužkové slávnosti, športové sústredenia a školy v prírode. 

Možnosti ubytovania v Rekreačnom stredisku Púšť je pre menej náročných hostí v Turistickej ubytovni* s kapacitou 85 miest a komfortné ubytovanie v modernom domčeku – dve podkrovné izby s manželskou posteľou a vlastným WC a sprchou. V ubytovni je k dispozícii televízna miestnosť s kapacitou 40 miest, ktorú majú návštevníci plne k dispozícii a dajú sa tu usporiadať menšie školenia. V Rekreačnom stredisku sa nachádza spoločenská sála s kapacitou 160 osôb, banketka s kapacitou 30 osôb – tieto sú určené pre rodinné oslavy, svadby, školské stretávky, stužkové, školenia a pod.. V areáli sa nachádza aj rokovací salónik s kapacitou 13 osôb. V stredisku je k dispozícii petangové ihrisko, detské exteriérové ihrisko a „Človeče, nehnevaj sa!“ s rozmermi 4 x 4 m.

V sezóne je možnosť využitia ďalších služieb na relax a oddych ako napr. fínsku, parnú a infrasaunu, stolný tenis, viacúčelovú športovú halu (bedminton, volejbal, tenis, nohejbal…), vonkajšie viacúčelové a volejbalové ihrisko. V areáli sa nachádzajú aj dve ohniská na tradičnú opekačku. 

Mapa

Kontakt

Adresa

Chatová oblasť 704/13, Prievidza

Telefón

+421 46 542 41 44

Galéria
X