Rekreačné stredisko Púšť

0
Ceny
Ceny
The tour is not available yet.

Pokračovať v rezervácií

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

762
Info

Rekreačné stredisko Púšť je vzdialené od centra Prievidze cca 4 km v tichom lesnom prostredí, ktoré ponúka oddych, šport a rekreáciu, ale má aj vhodné podmieny na rôznych konferencií a firemných prezentácii, svadieb, stužkových a iných spoločenských podujatí.

Možnosti ubytovania v Rekreačnom stredisku Púšť je pre menej náročných hostí v Turistickej ubytovni * s kapacitou 85 miest a komfortné ubytovanie v modernom domčeku – dve podkrovné izby s manželskou posteľou a vlastným WC a sprchou. K dispozícii je taktiež televízna miestnosť s kapacitou 40 miest, ktorú majú návštevníci plne k dispozícii a dajú sa tu usporiadať menšie školenia. V Rekreačnom stredisku sa nachádza spoločenská sála s kapacitou 160 osôb, banketka s kapacitou 30 osôb – tieto sú určené pre rodinné oslavy, svadby, školské stretávky, stužkové, školenia a pod. V areáli sa nachádza aj rokovací salónik s kapacitou 13 osôb. V stredisku je k dispozícii i novovybudované petangové ihrisko a to denne od 11.30 – 19.00 h a tiež detské exteriérové ihrisko „Človeče, nehnevaj sa!“ s rozmermi 4 x 4 m, vrátane drevených panáčikov so špeciálnou povrchovou úpravou a drevenou kockou (bezplatne).

Je tu možnosť využitia ďalších služieb na relax a oddych ako: suchá, parná a infrasauna, široká škála masáží, biliardový salónik, tenisová hala, vonkajšie viacúčelový ihrisko a volejbalové ihrisko, tradičná opekačka na prírodnom ohnisku. 

 

Mapa

Kontakt

Adresa

Chatová oblasť 704/13, Prievidza

Telefón

+421 46 542 41 44

Galéria
X